Skip to content Skip to footer

Yangına Dayanıklı Kapılar

Kapılar, yapı sektöründe uzun bir geçmişe sahip önemli ürünler arasında yer alır. Güvenliği ve mahremiyeti sağlamada kilit bir rol oynayan bu ürünler, günümüzde de büyük bir öneme sahiptir. Kapılar sadece işlevsellikleriyle değil, aynı zamanda iç mekân estetiğine katkı sağlamalarıyla da dikkat çekerler. Ayrıca, çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklı olmaları da uzun vadeli kullanım açısından büyük önem taşır.

Yangına Dayanıklı Kapılar, mobilyalarınız ve duvarlarınızla uyumlu bir görünüm sunmanın yanı sıra uzun yıllar dayanıklı kullanım sağlar. Özellikle çalışma ve yaşam alanlarında yangın gibi risklerle karşılaşma olasılığı bulunduğunda, bu kapılar hayati önem taşır. Yangına dayanıklı iç kapı modelleri, yangın durumunda kapının hasar görmesini önleyerek güvenlik sağlarlar.

Özellikle yangın çıkma ihtimalinin fazla olduğu mekânlarda tercih edilmesi büyük önem taşıyan bu kapılarla tedbirinizi en güzel şekilde alabilirsiniz. Yangına dayanıklı kapı malzemeleri son derece kaliteli ve dirençlidir. Bu sayede üretilen kapılar da doğal olarak dayanıklılık gösterir. Alevlere karşı mücadele ederek hasar almayan bu ürünler yaşam ve çalışma alanlarında gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Yangına Dayanıklı Kapı Modelleri

ADOKAPI yangına dayanıklı kapı çeşitleri hem evlerde hem de hastane, otel, yurt gibi toplu olarak kullanılan alanlarda kullanıma uygun ürünlerdir. Bu kapılar yangına karşı dayanım gösterirken aynı zamanda ortama farklı ve şık bir hava katmayı amaçlar. Dekorasyonun ön plana çıktığı günümüz koşullarında kalitesi ve göz alıcı duruşuyla söz konusu kapı çeşitleri pek çok yapıda tercih edilen ürünlerdir.

Sahip olduğu üstün özelliğiyle kullanımına önem verilen yangına dayanıklı kapı, sunduğu model seçenekleriyle de adından söz ettirir. Yangın çıktıktan sonra belirli bir müddet güvenli bölgeyi ve ateşi birbirinden ayrı tutmayı sağlayan bu kapılar farklı modellerde imal edilerek satışa sunulur. Özellikle toplu olarak kullanılan mekânlarda bulunan bireylerin can ve mal güvenliği için mühim bir yere sahip olan bu ürünler göz zevkini besleyici tasarımlarla ilgi çeker.


Yangına dayanıklı kapı imalatçıları tarafından üretimi sağlanan bu kapılar çoğunlukla camsız olarak üretilir. Ayrıca çelik ve ahşap kullanılarak tasarımı gerçekleştirilen bu kapılar beyaz ve  gri gibi düz renkler yansıra ahşap renklerde  farklı renk seçenekleriyle göz doldurur. Monte edilecek alanın renk tonuna göre seçim yapabileceğiniz söz konusu kapılar dekorasyonun tamamlanmasında önemli bir rol oynayarak estetik görünümü iyileştirir.

Yangına Dayanıklı Kapı Fiyatları

Yangına Dayanıklı Kapı Fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Satıcı mağazanın fiyat politikası, ürünün markası, modeli ve renk seçenekleri gibi faktörler, fiyatları etkiler. Ayrıca, zaman zaman düzenlenen indirimler ve kampanyalar da fiyatları etkileyebilir. Bu sayede, yangına dayanıklı kapıları uygun fiyatlarla temin etmek mümkün olabilir. 

ADOKAPI olarak, kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz yangına dayanıklı kapılarla uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlıyoruz.