Skip to content Skip to footer
250 WHITE TEAK MTO Buyuk

Ev dekorasyonunda kapılar, ilk göze çarpan unsurlardan biridir. İç mekân kapıları, kişinin estetik tercihlerini yansıtmanın yanı sıra özel hayat gizliliği gibi çeşitli konularda da avantaj sağlar. Bu nedenle, kapı alışverişi yaparken evinizin dekorasyonuna ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçmek oldukça önemlidir. 

ADOKAPI olarak, uzun yıllardır müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalar yürütüyoruz. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan Deodora serisi ve evinizin iç mekân gereksinimlerine cevap verecek diğer kapı modelleriyle müşterilerimize çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Deodora serisi çeşitleri arasında yer alan kapıların kasa ve pervazları ahşap kompozit yapılı olarak üretilir. Kanatta kullanılan pvc levha ve yapının içerisinde bulunan ek bileşenler sayesinde bu seri, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylece kompozit kapı ürününün uzun yıllar estetik görünümünü kaybetmeden kullanılması sağlanır.

Seri içerisindeki ürünler dayanıklı olmalarının yanı sıra estetik açıdan fayda sağlayan çeşitli renk ve tasarım seçeneklerine sahip. Bununla beraber farklı kasa, pervaz ve kanat yapıları da olan modeller sayesinde salon kapısı gibi daha geniş yapıdaki ihtiyaçlarınıza da yanıt verir.

ADOKAPI’nın seçkin ürünlerinden olan Deodora serisi modelleri, evinize renk katacak pek çok farklı modele sahip. Tasarımları ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkan bu modeller arasından tercih yaparak evinizin iç dekorasyonunu özel kılmanız mümkün. İşte seçim sürecinde estetik zevkinize göre tercih edebileceğiniz Deodora serisi kapı model ve tasarımları:

  • Çeşitli Renk: Seride yer alan tüm modeller teak, beyaz akça, ceviz ve tütün gibi ahşap renk seçeneklerin yanına beyaz, gri, stone, vizon, kobalt gri gibi düz renklere de sahiptir. Evinizde yer alan mobilyalara uygun modeli seçmenize yardımcı renk çeşitleri, dekorasyonunuzu güzel bir şekilde tamamlamanızı sağlar.
  • Çağa Uygun Tasarımlar: Dekorasyon trendlerine uygun olarak üretilen modern kapılar sayesinde evinizde yenilikçi ve sade bir görünüm yakalayabilirsiniz.
  • Çift Kanatlı Seçenekler: Salon ve oturma odası gibi geniş alanlar için daha geniş kapılar seçmek, kullanım kolaylığı ve konfor açısından oldukça faydalı olabilir. Deodora serisinde bulunan çift kanatlı modeller, bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir.
  • Desenli Seçenekler: Seri içerisindeki çeşitli işleme ve geometrik şekillerden oluşan desenli seçenekler sayesinde evinizin dekorasyonuna şık bir hava katabilirsiniz.  

Deodora serisini tercih etmeniz durumunda sağlayacağınız daha pek çok farklı avantaj bulunur. Modeller hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürünün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir kapıda estetik ve sağlamlık önemlidir. Seçilen modelin uzun yıllar boyunca kullanılabilir olması dayanıklılık faktörüne bağlıdır. 

Deodora serisi modeller, kompozit yapıları ve iç dolgularındaki levhalar sayesinde son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ahşap kompozit kapılar, yanmaya ve sıvı temasına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yangın gibi afetlere karşı size güvenli bir deneyim sunarlar. Kompozit yapıda üretilen dayanıklı kapılar, diğer seçeneklere kıyasla daha başarılıdır. Dolayısıyla bu modelleri tercih ederek eviniz için doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Ahşap kompozit kapı seçeneklerinin sunduğu artılardan bir diğeri ise okal dolgulu kapılarda ses yalıtımı sağlamasıdır. Oda içindeki sesleri emerek dışarıya çıkmasını engeller, böylece özel hayat gizliliği konusunda fayda sağlar. 

Evinizin iç mekân kapı ihtiyaçları için dayanıklılığı ön planda tutan ADOKAPI Deodora serisi ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Böylece uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kaliteli bir tercih yapmış olursunuz. Modellerin nitelikleri ve Deodora serisi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bayilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.