Skip to content Skip to footer
7750 MTO Buyuk

İç mekân tasarımında estetik görüntüye büyük katkı sağlayan önemli unsurlardan biri oda kapılarıdır. Doğru seçildiği takdirde, dekorasyona önemli bir estetik değer katan bu parçalar, aynı zamanda dayanıklılık gibi birçok farklı alanda da işlev görebilirler. Bu nedenle, alışveriş esnasında ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun kapı modelini seçmek oldukça önemlidir. 

ADOKAPI olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun modeller üretiyoruz. Kaliteyi her zaman ön planda tuttuğumuz bu süreçte, ev ve ofislerinizde uzun yıllar şıklık ve dayanıklılık sunacak kapılarımızla öne çıkıyoruz. Cedrus serisi gibi çizgili tasarımlarımızla odalarınızın dekorasyonunda fark yaratıyoruz.

Cedrus serisi çeşitleri arasında bulunan kapılar göz alıcı tasarımlarıyla öne çıkar. Modeller üzerinde yer alan çeşitli motifler hem minimal hem renkli tasarıma sahip odalar için oldukça uygun. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz iç mekân kapıları için bu modeller arasından zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

Seri içerisinde yer alan modern kapılar estetik görünüşlerinin yanı sıra oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Nem ve darbelere karşı dayanıklı kasa ve pervazlı olmaları sayesinde hasarlara karşı güvence sağlarlar. Böylece tercih ettiğiniz dayanıklı kapı modelini uzun yıllar boyu kullanmanız mümkün hale gelir.

İç mekân tasarımları için kapı seçiminde estetik görünüm ve dayanıklılık oldukça önemli. Bu noktada şıklığı ve konforu bir araya getiren Cedrus serisi modelleri tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. 

Kapılar içeriğinde bulunan kompozit kasa ve pervaz ile beraber dayanıklılığı artırır. Cedrus ürünlerinin bir diğer özelliği ise MDF ve kompozit yapının beraber kullanılmasıdır. Seri içerisinde yer alan iç mekân kapı kanatları yoğunluğu yüksek mdf kullanılarak üretilir, kasa ve pervaz nemden sudan etkilenmeyen uzun ömürlü kompozit malzemedendir. Dolayısıyla kullanım süresi boyunca kasa ve pervazlarda şişme ve yıpranma gibi dış görünümün bozulmasına neden olan problemlerle karşılaşmazsınız.

Cedrus serisinde yer alan kaliteli ADOKAPI MDF kapılar ile iç mekân tasarımlarınızı yenilemeniz mümkün. İşte iç mekân dekorasyonunuzla uyumlu Cedrus modelini seçerken size yardımcı olacak tüyoları:

  • Eşyalarınıza Uygun Rengi Belirleyin:  Seri içerisinde her türden mekân tasarımına uyum sağlayacak ürünler bulunur. Bu ürünler arasından sizin için en uygun renkleri belirleyebilir ve seçim yapabilirsiniz.
  • Çizgili Kapılar Arasında Zevkinize Göre Seçim Yapın: Cedrus ürünleri birbirinden farklı tasarımlardan oluşan motiflere sahip. Dolayısıyla seçim sürecinde diğer mobilyalarınıza uygunluğunu değerlendirebilir ve doğru kapıyı bulabilirsiniz. 
  • Camlı Modelleri Değerlendirin: Modeller arasında dekorasyonunuza farklı bir dokunuş yapmanıza yardımcı olacak camlı kapı seçenekleri bulunur. Bulanık yapılarıyla gizlilikten ödün vermeyen bu ürünler, oldukça şık bir görünüme sahip.

Tüm bu kriterlere dikkat ederek Cedrus serisi içerisinden size en uygun olan modeli bulabilir ve kolaylıkla edinebilirsiniz. Geriye sadece konforlu ve estetik bir deneyimin tadını çıkarmak kalır. Evinizin iç mekân kapı ihtiyaçları için özenle tasarlanan çizgilere sahip Cedrus serisi ile dekorasyonda fark yaratabilirsiniz. Model özellikleri ve Cedrus serisi fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.