Skip to content Skip to footer

Çeşitli yapıları ve yaşam alanlarını oluşturan en önemli parçalardan birisi kapıdır. Kapılar hem kişisel alanı koruma altına almak hem de emniyeti en iyi biçimde sağlamak amacıyla üretilirler. Her yapının girişinde, yapının içinde bulunan dairelerde ve elbette bu dairelerin bölümlerinde kapıların bulunması gerekir. ADOKAPI ürünleri sayesinde yaşam alanları ve çeşitli yapılar çok daha kullanışlı hale gelir ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir görünüm yakalanır.

 

Kapılar birbirinden farklı malzemelerle ve özelliklere sahip olarak imal edilir. Böylece bu ürünler konumlandırıldıkları yerlerde üst düzey işlevsellik sunarak memnuniyeti sağlarlar. Geçmişten günümüze uzanan kapı çeşitleri arasında kendine yer bulan ahşap kompozit ADOKAPI sunduğu avantajlarla popülerliğini muhafaza etmeyi sürdürür. Kendine özgü görünümü ve ergonomik oluşu bu kapıları günümüzde dahi sevilen ürünlerden biri yapar.

Hızlı bir şekilde yıpranan ve estetik görünümü bozan iç kapılarda ahşap kompozit malzeme kullanımı bu kapıların kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Gerek tuvalet ve banyo gibi nemli yaşam alanlarında gerekse evin ya da ofisin diğer bölümlerinde kullanılan bu kapılar ıslaklığa direnç gösterdiği için sıklıkla tercih edilir. Özellikle ülkemizdeki temizlik anlayışı kapıların çabuk yıpranmasına sebebiyet verdiği için ADOKAPI kapılarının dayanımını artırarak üstün koruma sağlar.

ADOKAPI Ahşap kompozit kapı modelleri bu kapıya sahip olmak isteyenler için birtakım seçenekler sunar. Bu kapılar hemen her zevke hitap etmeyi başarır.

ADOKAPI ahşap kompozit kaplama kapılar nemden ya da sudan dolayı bükülme, eğilme, dökülme ve deforme oluşumuna mahal vermez. Böylece yıllar boyu yeni ve temiz görünümünü korur. Islak temizlik sonrası problem yaşamayacağınız, evinizin havasını tazeleyecek şık görünümlü bu kapı modellerinin fiyat değerleri bazı unsurlar çerçevesinde farklılık gösterir. Bu kapsamda ahşap kompozit kapı fiyatları değişiminde ilk önce markadan bahsetmek gerekir.

Marka, ürünün fiyatının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Bununla birlikte kapının modeli, rengi ve çeşidi de fiyat farkının oluşmasına katkıda bulunur. Satıcı mağazanın uyguladığı fiyat politikası çerçevesinde söz konusu kapıların fiyatlarında farklılık oluşumu gözlenir. Ayrıca ürünün toplu olarak ya da tekli biçimde satın alınması da elbette fiyata etki edecektir. Ürün için düzenlenen indirimler ve kampanyalar da fiyat farklılığı oluşturan etkenlerdendir.

Kaliteli malzemeler kullanılarak imalat gerçekleştiren ve sektörün öncüleri arasında bulunan ADOKAPI ile siz de ahşap kompozit kapılara sahip olabilirsiniz.