Skip to content Skip to footer
hakkimizda-arka
hakkimizda-on

Biz Kimiz?

ADOKAPI, 2007 yılında temelleri atılarak hayata geçirildi. En son teknolojiyle donatılmış ve 30 bin metrekarelik kapalı alana sahip olan fabrika, Ekim 2007’de üretime başladı. 2013 yılında ise üçüncü aşamadaki modern tesislerine taşınan ADOKAPI, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük fabrikası unvanını elinde bulundurmaktadır. Toplamda 630 bin metrekarelik entegre alanda faaliyet gösteren fabrika, uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Günlük 5 bin adet kapı üretme kapasitesine sahip olan tesisimiz, 1.200 uzman çalışanımızın katkılarıyla üretim gerçekleştirmektedir.

ADOKAPI, ülke genelinde distribütörlükler ve bayiler aracılığıyla 1.700 noktada satış ve servis hizmeti sunmaktadır. 65 den fazla ülkeye ihracat yapan fabrikamız, kapı tasarımını mobilya anlayışıyla yeniden şekillendirerek dünya çapında bir yenilik sunmuştur. Doğa ile teknolojiyi iç mekan kapılarında buluşturan ADOKAPI, ahşap kompozit kapılarında doğal ahşabın sıcaklığını ve kompozit PVC’nin dayanıklılığını bir araya getirmiştir. Bu sayede, kullanıcılarımıza montaj ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Geleceğe Örnek Oluyoruz

Geleneksel Değerler

Toplumsal kültür ve değerlerimizden ilham alıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Çevremizi koruyarak kaliteli ve yenilikçi ürünler üretiyoruz.

Güven ve İnovasyon

Güvenilirlik ve yenilikçi ilkelerimizi benimsiyoruz.

İş Birliği

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla iş birliği içindeyiz.

Vizyon

“Dünyanın en kaliteli ve büyük Ahşap Kompozit ve MDF Kapısı” ifadesi kullanıldığında, global çapta ilk akla gelen markalardan biri olmayı hedefliyoruz. Türkiye’yi dünya pazarlarında en üst sıralara taşıyarak, ahşap kompozit ve MDF kapı alanında lider konumuna ulaşmak için yola çıktık. ADOKAPI’yı ileri teknoloji ürünü kapılarıyla özdeşleştirerek, dünya genelinde bir marka haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, ürünlerimizle kalıcı bir etki bırakarak sektörde öncü bir konuma erişmeyi hedefliyoruz.

Misyon

ADOKAPI, uluslararası standartlara uygunluğunu çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleriyle kanıtlamış bir kuruluştur. Misyonumuz, yerli veya yabancı tüm müşterilerimize, ahşap kompozit ve MDF kapılar konusunda en üst düzeyde kalite ve hizmet sunarak “Dünyanın Ahşap Kompozit ve MDF Kapı Üreticisi” olmaktır. Bu doğrultuda, en ileri teknolojiyle üretilen ürünlerimiz ve nitelikli hizmet anlayışımız ile ADOKAPI’yı dünya genelinde lider bir konuma taşımayı hedefliyoruz.

AR-GE

Yenilikçi Gücünü Ar-Ge Stratejisiyle Buluşturuyor

ADOKAPI’nın gelişiminin ve rekabette sıyrılmasının arkasında, Ar-Ge’ye verdiği stratejik önem yer almaktadır. ADOKAPI, sürekli olarak yenilikçi ürünler ve katma değerli projeler sunmak için, Antalya, merkez fabrikasında bulunan Ar-Ge merkezindeki mühendis ekibiyle, ürün ve süreçlerde inovasyon yaratmaktadır.

Ar-Ge biriminde, hem teknolojik gelişmeler yakından takip ediliyor hem de bu teknolojilerin gelişimine doğrudan katkıda bulunuluyor. ADOKAPI, ürünlerin teknolojik üstünlükleri ve işlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarım nitelikleri açısından da sektöre yenilikler katmaya özen gösteriyor.

ADOKAPI, her yıl cirosunun önemli bir bölümünü Ar-Ge harcamalarına ayırıyor. Bu yatırımlar, kendi teknolojisini kendisi üreten ADOKAPI’nın, Dünya insanı için dünya kalitesinin üstünde pencere ve pencere ürünleri yaratma tutkusunu simgeliyor.

video onizleme
Videoyu oynat

ADO GRUP Diğer Markalarımız