Skip to content Skip to footer
3430 ANTRASIT MTO Buyuk

Minimalist bir tarzı benimseyenler için iç mekân kapıları seçimi, ev ve ofis dekorasyonunda büyük bir öneme sahiptir. Mobilya ve dekorasyon unsurlarıyla birlikte estetik görünüm üzerinde önemli bir etkiye sahip olan kapılar, istenen sade ve modern atmosferi yaratmada kilit rol oynarlar. Bu nedenle, alışveriş sürecinde bu özelliklere uygun ürünleri değerlendirmek son derece önemlidir. 

ADOKAPI olarak, uzun yıllara dayanan deneyim ve birikimimizle tasarladığımız Fagus serisi ile arzuladığınız minimalist görünümü evlerinize taşımanızı sağlıyoruz. Bu modeller, modern ve şık görünümlerini korurken aynı zamanda sadeliği de ön planda tutarlar ve üst seviye malzemelerle üretilirler.

Fagus serisi modelleri, tasarım açısından sade bir yapıda olması ile öne çıkar. Düz renk seçenekleri, minimal çizgili tasarımları ve camlı modelleri ile evinizin dekorasyonunda fark yaratan bu ürünler, oldukça modern bir görünüme sahiptir. 

Ürünlerin dış yüzeyi estetik bir görünüm sunan pvc film kaplamalıdır. Seçkin ürün katalogları arasında yer alan Fagus serisi görünümleriyle göz dolduruyor. Seri içerisinde yer alan iç mekân kapı kanatları yoğunluğu yüksek MDF kullanılarak üretilir. Ayrıca bu kanatlar, kasa ve pervaz nemden sudan etkilenmeyen uzun ömürlü kompozit malzemedendir. Dolayısıyla tercih ettiğiniz takdirde kompozit kasa ve pervazın birleşimi ile mdf kapıyı daha uzun yıllar boyu kullanmanız mümkün.

Serideki kapılar kompozit kasa ve pervaz bölümlerinin ahşap kompozit malzemeden oluşması yüksek kaliteli bileşenlerle kaplanmış bir yapı sunarak nemden sudan etkilenmemenin yanından darbele karşı dayanıklılık sağlayarak ürünün kullanım esnasında yıpranmasını ve hasar görmesini önler. Ayrıca pervazlar çift taraflı ayarlanabilir takılabilecek biçimde tasarlanmıştır, böylece ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza göre ayarlama yapmanız mümkün hale gelir.

İç mekân tasarımında eşyaların renk, dekorasyon ve estetik zevke uygun olması önemli. Dolayısıyla kapıdan mobilyaya ürün seçimi yapılırken bu duruma uygun hareket edilmesi gerekir. Şık görünümleri ve her zevke uygun tasarımları ile öne çıkan ADOKAPI Fagus serisi çeşitleri, size seçim konusunda pek çok farklı avantaj sağlar. Serinin estetik açıdan sunduğu başlıca avantajlar şunlardır:

  • Minimal Görünüme Sahip Modeller: Seri içerisinde yer alan ürünler sade ve estetik bir tasarıma sahip. Böylece estetik açıdan gözü yormayan minimal bir görünüm yakalamanıza yardımcı olurlar.
  • Her mekâna Uygun Renkler: Her zevke uygun olarak üretilen kapılar çeşitli renk seçeneklerine sahip. Bu sayede mobilyalarınız ve dekorasyonunuz ile eşleşen modeli kolayca bulabilirsiniz. 
  • Camlı Modeller: Bulanık görünümlü yapısıyla gizliliği koruyan ve estetik açıdan fark yaratan camlı kapı modelleriyle ev ofisinizin dekorasyonuna şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanarak ev ve ofisiniz için estetik bir görünüm yakalamak için ilgili ürünlerin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Böylece kişisel zevkinize ve eşyalarınıza en uygun kapı modelini bulabilirsiniz.

Fagus serisinde yer alan modern kapılar gerek üretimlerinde kullanılan renkler gerek tasarımları açısından oldukça sade ve şık bir görünüm sunar. Bununla beraber serinin çeşitli modellerden oluşan geniş ürün skalası sayesinde her zevke uygun modelin bulunması mümkündür. 

Yüksek kaliteli bileşenlerden üretilen modern Fagus ürünlerinin sunduğu artılardan bir diğeri de estetik görünümün uzun yıllar korumasını sağlayan dayanıklı yapısı. Böylece uzun yıllar boyunca seçtiğiniz modeli sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de iç mekân tasarımlarınızda fark yaratmak istiyorsanız ADOKAPI’nın modern ve şık bir yapıya sahip olan Fagus serisi ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Modeller ve Fagus serisi fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bayilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.